Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać drogą elektroniczą porady dotyczące zdrowego trybu życia, nowości na rynku farmaceutycznym, lub interesują Cię tematy okołomedyczne w poniższe pole wpisz swój adres e-mail.

Baza wiedzy

Nasi partnerzy

Najczęściej szukane
zobacz wszystkie szukane wyrażeniaWszelkie informacje i materiały zawarte w portalu E-diagnoza.pl mają jedynie charakter informacyjno-edukacyjny i nie mogą zastąpić profesjonalnej konsultacji lekarskiej.

Jeśli chcesz uzyskać pełną informację o stanie swojego zdrowia musisz odwiedzić lekarza. W przypadku dolegliwości nie powinieneś odkładać wizyty u lekarza. Pamiętaj, że to Ty ponosisz osobistą odpowiedzialność za wykorzystanie wiadomości zawartych na stronie.

Jakiekolwiek wykorzystywanie lub stosowanie preparatów, leków i środków farmaceutycznych wymienionych w niniejszym serwisie, zwłaszcza dostępnych na receptę, odbywać się może jedynie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem i po zapoznaniu się z informacją dołączoną do każdego sprzedawanego preparatu lub leku.

Pomimo, że redakcja serwisu stara się aby zawarte w nim dane były rzetelne i dokłada wszelkich starań aby były one wysokiej jakości to nie ponosi odpowiedzialności za błędy, ani żadne konsekwencje wynikające z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów umieszczanych przez czytelników.

Kraków. 10 czerwca 2009 r.