Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać drogą elektroniczą porady dotyczące zdrowego trybu życia, nowości na rynku farmaceutycznym, lub interesują Cię tematy okołomedyczne w poniższe pole wpisz swój adres e-mail.

Baza wiedzy

Nasi partnerzy

Najczęściej szukane
zobacz wszystkie szukane wyrażeniaUżytkownicy serwisu
Firma Vivakrakow.pl Spółka z o.o., będąc właścicielem serwisu e-diagnoza.pl pragnie zapewnić swoich użytkowników, iż w pełni szanuje ich prawo do prywatności i ochrony danych. Osobom korzystającym z naszego serwisu zapewniamy ochronę danych zgromadzonych w trakcie współpracy i przypominamy, że od Państwa również zależy skuteczność tej ochrony. Należy zawsze pamiętać o zachowaniu w tajemnicy posiadanych haseł i loginów.

Gromadzenie danych
Serwis e-diagnoza.pl gromadzi Państwa dane wyłącznie w zakresie niezbędnym do profesjonalnej obsługi. Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z wymogami polskiego prawa.
Cele, dla których Vivakrakow.pl Spółka z o.o. gromadzi dane osobowe:
•    poprawa jakości usług przez nas świadczonych i dostosowanie ich do potrzeb Użytkowników;
•    przeprowadzanie konkursów serwisu e-diagnoza.pl
•    informowanie o nowościach w e-diagnoza.pl
•    przeprowadzanie badań marketingowych;
•    bieżące kontakty z Użytkownikami, Partnerami Handlowymi oraz innymi osobami fizycznymi i prawnymi związanymi z Vivakrakow.pl Spółka z o.o..pl.

Gromadzenie informacji o Użytkowniku
Vivakrakow.pl Spółka z o.o. zbiera informacje o użytkownikach z następujących źródeł:
Formularz kontaktowy
Wszyscy Użytkownicy e-diagnoza.pl mają możliwość zadawania pytań lub bezpośredniego kontaktu z pracownikami Vivakrakow.pl Spółka z o.o. Vivakrakow.pl Spółka z o.o. przechowuje korespondencję ze swoimi Użytkownikami dla celów statystycznych oraz jak najlepszej i najszybszej reakcji na pojawiające się zapytanie. W pewnych przypadkach, dla udzielenia pełnej odpowiedzi na pytania Użytkowników, ich adresy e-mail mogą zostać przekazane do naszych Firm Partnerskich. Sytuacja taka może mieć miejsce na przykład przy negocjacji ceny i określenia kosztów usługi.

Jednocześnie Vivakrakow.pl Spółka z o.o. gwarantuje, że adresy w ten sposób gromadzone nie będą wykorzystywane do komunikacji z Użytkownikiem w celu innym niż przez niego określony. Ewentualna komunikacja w innych kwestiach może się odbywać tylko za zgodą Użytkownika.

Możecie Państwo odmówić zgody na wykorzystywanie przez Vivakrakow.pl Spółka z o.o. swoich danych osobowych dla celów marketingowych bez żadnych konsekwencji. Przysługuje Państwo również prawo do wglądu i edycji podanych przez siebie danych osobowych. W każdym momencie można wystąpić o wykreślenie danych z bazy Vivakrakow.pl Spółka z o.o. i zaprzestanie ich dalszego gromadzenia przez Vivakrakow.pl Spółka z o.o.

Numery IP
Podobnie jak większość serwisów, e-diagnoza.pl analizuje logi dostępowe z informacjami o numerze IP użytkowników. Informacje uzyskane w ten sposób wykorzystywane są w celach administracyjnych i przede wszystkim przy analizach statystycznych naszych Użytkowników.
Podmioty zewnętrzne
Serwis e-diagnoza.pl nie zbiera danych osobowych od podmiotów trzecich, chyba że dane te są związane z realizacją umów i są przekazywane za zgodą zainteresowanych. Vivakrakow.pl Spółka z o.o nie wysyła masowej korespondencji niezamówionej, w szczególności o charakterze reklamowym. Vivakrakow.pl Spółka z o.o. popiera wszelkie działania ograniczające zjawisko spamu w Internecie.

Newsletter
Dane e-mailowe uzyskane podczas subskrypcji newslettera używane będą wyłącznie do wysyłania zainteresowanym najświeższych informacji o nowościach, usługach i promocjach. Subskrybenci list mailingowych mają w każdym momencie możliwość rezygnacji z otrzymywania listów elektronicznych przesyłanych przez e-diagnoza.pl.

Niepożądane treści
Dbamy o to aby nasz serwis nie zawierał treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, między innymi nawołujących do dyskryminacji rasowej, etnicznej bądź wyznaniowej. Serwis nie może także zawierać treści pornograficznych, nagannie moralnych bądź uważanych za nieetyczne.

Uwagi
Witryna e-diagnoza.pl jeśli zawiera odnośniki do innych witryn w Internecie, to są to witryny za których politykę prywatności Firma Vivakrakow.pl Spółka z o.o. nie odpowiada.