Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać drogą elektroniczą porady dotyczące zdrowego trybu życia, nowości na rynku farmaceutycznym, lub interesują Cię tematy okołomedyczne w poniższe pole wpisz swój adres e-mail.

Baza wiedzy

Nasi partnerzy

Najczęściej szukane
zobacz wszystkie szukane wyrażenia


data dodania artykułu: 03 luty 2010 autor:

Klinika Handsome Men

źródło: Klinika Handsome Men 
    Włosy farbowane to ostatni rodzaj, o jakim tutaj wspomnimy. Dla tego typu kosmyków ważne jest przede wszystkim odpowiednie wykonanie samego zabiegu, wraz z zamknięciem łusek włosa, co zapobiega łamaniu się i ich wypadaniu. Należy stosować szampony i odżywki wzmacniające strukturę włosów i kolor, dzięki czemu będzie on bardziej i dłużej widoczny, zaś same włosy będą wyglądały zdrowo i naturalnie. Przez jakiś czas po farbowaniu należy również zaprzestać używania prostownicy czy suszarki, jako że wysoka temperatura może dodatkowo wysuszyć czuprynę; dobrze również jest przestać stosować preparaty utrwalające fryzurę, jako że osłabiają one strukturę włosa.

    Jak widać, dla każdego rodzaju włosów przeznaczone są inne metody i kosmetyki zapewniające im zdrowy wygląd. Dobrze jest dostosowywać kosmetyki do wymagań i typu włosów, aby móc cieszyć się ich dobrą kondycją.